SkoNtaktuj siĘ ze mnĄ

Jeżeli chcesz możesz skorzystać z formularza.

Jak do mnie trafiłaś/trafiłeś? *
         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

5.jpg

Projekty


WARSZTATY
PROGRAM ROZWOJ UOSOBOWEGO


 
    

 

 

Jestem współautorką programu rozwoju osobowego „Przystań dla Serca”, www.PrzystanDlaSerca.pl
 
Na warsztatach w Przystani odkrywamy drogę, na której możemy wzrastać. Przekraczamy klasyczny paradygmat pracy nad sobą i efektywności. 
 
Rozwój zaczyna się od spotkania ze sobą: od umiejętności bycia przy sobie i odkrywania, kim jestem naprawdę. 

 

„Nasz wzrost jest powolnym cudem. Nie pojawia się on z dnia na dzień. Nie przychodzi dlatego, że zużywamy energię lub mamimy się fałszywymi argumentami co do taniego powodzenia. Cuda w życiu – a większość z nich dotyczy właśnie rozwoju – zależą od zmian, jakie zachodzą w naszym wnętrzu, a nie na zewnątrz nas” 
- E. Kennedy
 

KSIĄŻKA
Pasja w pasji – macierzyństwo


"W naszej kulturze ryzykujemy niebezpieczeństwo obarczenia matki takim ładunkiem emocjonalnym, afektywnym i idealistycznym, że ugina się ona pod jego ciężarem. Im bardziej idealizujemy matkę, która powinna czerpać z samej siebie jak z niewyczerpanej studni św. Patryka wszelką motywację i całkowite zadowolenie, tym bardziej czynimy niepewnym i chwiejnym fundament rozwoju naszych dzieci."
- M. Zattoni

W 2018 r. będzie miała miejsce premiera książki z dobrym przekazem dla mam, której jestem pomysłodawcą i redaktorem prowadzącym.

Jako mama, kim właściwie mam być? Czy mama może nie być zmęczona? Jak być mamą szczęśliwą?  Co zrobić gdy macierzyństwo boli i okazuje się, że wcale nie jest intuicyjne? 

Macierzyństwo to możliwość, zaproszenie. To proces stawania się kimś więcej niż do tej pory. To droga do bycia sobą – na nowo odkrytą.  

 

TWÓRCZE LATO
Dom upragniony


"Twój dom jest przedłużeniem twojego ciała. Rośnie w słońcu, śpi w ciszy nocnej i nie jest pozbawiony marzeń. Czyż twój dom nie ma pragnień? (K. Gibran)

W wakacyjny czas zapraszam do gościnnego domu ojców Misjonarzy Świętej Rodziny w Ciechocinku. "Dom upragniony" to warsztaty, w czasie których chcemy odkrywać, czym tak naprawdę jest dom i jak można go stworzyć. Tak aby dom był nie tylko miejscem schronienia, ale miejscem spotkania i relacji. Miejscem, gdzie każdy może być sobą.